Toptan Satış

GÖKYÜZ Yapı ve DEKORASYON, Özel Bayilik anlaşmalarına sahip olduğu global markaların ürünlerini, satın alma ve dağıtım avantajlarını kullanarak, yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda toptan satışını gerçekleştirmektedir.

 

GÖKYÜZ Yapı ve DEKORASYON Konya Merkez Depolarından ve şubelerden direk sevkiyat çözümleriyle, bireysel ve kurumsal müşterilerine, tedarikte zaman ve maliyet avantajları sunarak inşaat sektörünün en büyük ve en ucuz toptan  satış operasyonlarını yürütmektedir. Bu operasyonlarda müşterilerini en uygun fiyatlarla inşaat malzemeleri ile buluşturmayı hedefleyen GÖKYÜZ Yapı ve DEKORASYON bu sayede mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir.

 

İnşaat malzemeleri konusunda satış ve satış sonrası hizmetlerini titizlikle yürüten ve her geçen dönemde ülke genelinde uygun lokasyonlarda açılan şubelerle, yerinde hizmet ve servis çözümü üretebilen altyapısıyla, müşterilerin istek ve beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.

 

İnşaat malzemelerinde Toptan Satış talepleri, kurumsal iş akışları çerçevesinde yürütülerek müşteri istek ve beklentileri karşılayacak çözümler oluşturulur. Gelen talepler, genel müdürlük satış ve pazarlama departmanı tarafından onaylandıktan sonra, talebin geldiği lokasyona en yakın depolardan yada merkez depolardan transferi en kısa sürede yapılabilecek kurum içi iletişimlerle çözülür. Ürün teslimatları ve sonrasında oluşabilecek tüm aksaklıklar, genel müdürlüğe bağlı grup lojistik firma desteğiyle takip edilerek, en sağlıklı talep karşılama hizmetleri yürütülür.

 

İnşaat Sektörü ürün ve hizmetlerinde, GÖKYÜZ Yapı ve DEKORASYON Toptan Satış Avantajlarından faydalanmak için, en yakın şubelerimiz ve satış pazarlama departmanlarımız, beklentilerinizi karşılayacak çözümler üretmek için siz değerli müşterilerini bekliyor.Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Gökyüz Dekorasyon İnşaat Yapi Konya0 332 234 00 33
Gökyüz Dekorasyon İnşaat Yapi Konya