Misyon & Vizyon

VİZYONUMUZ

Türkiye'de ve Dünyada bir çok projesinde, kalitesine güvenen, saygın ve lider bir "Uluslar Arası" şirket olmayı vizyon olarak benimseyen GÖKYÜZ YAPI ve DEKORASYON, uygulama, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak, ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak, daimi girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi, amaç edinmiştir. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilkeli, lider olmayı hedefleyen bir kuruluş olmak.

 

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış bir kuruluş olan GÖKYÜZ YAPI ve DEKORASYON, faaliyetlerini yürütürken doğal çevrenin korunmasının yanında, işçi sağlığı ve güvenliğinin istisnasız koruması,çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ve etkin kaynakları politikaları geliştirip hedeflediği başarılı sonuçlara ulaşmak, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü ir kurum olmayı MİSYON edinmiştir. 

 

POLİTİKAMIZ

Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi ürünü ve hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üstünde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini arttırır, geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi b,r kuruluşuz. Uluslararası standartlarda ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Gökyüz Dekorasyon İnşaat Yapi Konya0 332 234 00 33
Gökyüz Dekorasyon İnşaat Yapi Konya