Strata Yapı Kimyasalları

Strata Yapı Kimyasalları

trata Yapı Kimyasalları

Strata İç Cephe Boyaları

 

Strata POLİNİCE PLASTİK İÇ CEPHE BOYASI: Akrilik esaslı, örtücü, mükemmel yayılabilen mat iç cephe boyasıdır.

 

Strata POLİMATT SİLİNEBİLİR DEKORATİF İÇ CEPHE BOYASI MAT: Akrilik esaslı, örtücü, mükemmel yayılabilen, silinebilir, dekoratif mat iç cephe boyasıdır.

 

Strata POLİVİTA SİLİNEBİLEN İÇ CEPHE BOYASI İPEK MAT: Silikonlu, kokusuz, antibakteriyel, tam silinebilen ipek mat iç cephe boyasıdır.

 

Strata POLİBELLO SİLİNEBİLİR İPEKSİ PARLAK SATEN BOYA: Su bazlı yarı mat saten boya. Akrilik kopolimer saten dokusundasilinebilir, ipeksi parlak boyasıdır.

 

TAVAN BOYALARI

Strata WHITE-UP TAVAN BOYASI: Akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmiş bir iç cephe tavan astar boyasıdır.

 

Strata WHITE-UP EXTRA SÜPER TAVAN BOYASI: Eksta akrilik emülsiyon esaslı, beyaz, örtücü, özel olarak formüle edilmiş bir iç cephe tavan astar boyasıdır. DIŞ CEPHE BOYALARI

 

DIŞ CEPHE BOYALARI

Strata SILICOLOUR Silikonlu Dış Cephe Boyası

 

Strata SILICOLOUR GRENLİ Silikonlu Grenli Dış Cephe Boyası

 

Strata SILIAST 100 Silikonlu Dış Cephe Astarı

 

Strata SILIPASTE Dış Cephe Macunu

 

 

Strata Yapıştırma ve Sıva Harçları

 

Polibond, Polistren Levha Yapıştırma Harcı: Çimento esaslı, mineral dolgular içeren, polimer katkılı, yüksek yapışma mukavemetine sahip, polistren levhaların içten ve dıştan binalara uygulanabilmesi için geliştirilmiş, pratik ve kolay uygulama imkanı sağlayan yapıştırma harcıdır.

Poliplast, Polistren Levha Sıva Harcı: Polistren levhaların binalara içten ve dıştan uygulanmasında, levhaları kaplama amacıyla geliştirilmiş, çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performansa sahip, pratik ve kolay uygulama imkanı sağlayan sıva malzemesidir. Güçlü tutunma özelliğindeki ısı yalıtım levha sıvası, suya, darbelere ve hava koşullarına karşı dayanıklı ve esnektir. Uzun kullanım ve düzeltilebilme süresine sahiptir.

Polidekor, Dekoratif Sıva: Çimento bazlı, elyaf takviyeli, yüksek perdormansa sahip, iç ve dış mekanlarda pratik ve kolay kullanım imkanı sağlayan, dekoratif görünümlü sıva malzemesidir. Güçlü tutunma özelliğine sahip dekoratif sıva ve suya darbeye hava koşullarına karşı dayanıklı ve esnektir. Yüzeyin enfes almasını engellemez. İnce sıva, düzgün kaba sıva, beton ve gazbeton gibi yüzeyler üzerinde ve kendini taşıyabilen sikat yada akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilenmek amacıyla kullanılabilir. Polistren ve taşyünülevhaların kullanıldığı ısı yalıtım sistemleri için mükemmel bir son kat dış cephe kaplamasıdır.

Strata Tamir Harçları

 

TH-100 Tamir Harcı: Çimento esaslı, polimer katkılı, yüksek performansa sahip, pratik ve kolay uygulama imkanı sağlayan işlenebilirliği kolay, tek komponentli yüzey tamir harcıdır.

TileBond, Seramik ve Fayans Yapıştırma Harcı: İç ve dış mekanlarda; fayans, seramik, çini ve cam mozaiklerinde,duvarlarda ve yerde sıva ve şap uygulanmış yüzeylere yapıştırılmasında kullanılan, kolay hazırlanan ve uygulanan, yüksek stabiliteye sahip, özel çimentolar ve polimer katkılar içeren hazır bir karışımdır.

Fuga Derz Dolgu: Çimento esaslı, mineral dokular içeren, polimer katkılı, seramik, ayans, mermer, granit, doğal taş ve tuğla için dekoratif, su geçirmez derz dolgu malzemesidir. 1-12 mm genişliğindeki fugalama işlemlerinde, seramik kenarlarına çatlamadan mükemmel bir yapışma sağlar ve sertleşir.

FW-2K Esnek Su İzolasyon Harcı: Su izolasyon harcının birinci bileşeni olan tuz malzemesidir. İç ce dış mekanlarda, yatay ve düşey yüzeylerde, banyo, mutfak ve bunun gibi ıslak hacimlerde, temel yalıtımları ve perde betonlarda, teras çatı yalıtımı ve su yalıtımını sağlamak amacı ile kullanılır.

ZR-100 Yüzey Sertleştici: Taze betonun üzerine uygulanan, çimento esaslı kuvars karışımından oluşan, kullanıma hazır toz karışımdır. İçinde bulunan özel katkılar, serpme karışımın beton yüzeyine daha kolay gömülmesini içerdiği özel agregalar ise aşınmaya ve mekanik etkilere karşı dirençli bir zemin elde edilmesini sağlar. Başlıca kullanım alanları ağır zemin trafiğine maruz kalan dekoparı, garaj ve otoparklar, uçak hangarları, atölye ve fabrikalar, yükleme - boşaltma alanları, yaya yolu ve kaldırımları, yeraltı çeşitleri, metrolar ve benzin istasyonlarıdır.

Strata Isı Yalıtım Paket Sistemleri

 

Strata EPS Paket Sistemi, Genleştirilmiş Polistren sert köpükten oluşan dış cephe ısı yalıtım levhasıdır. Isı yalıtım gücü yüksek, formu bozulmaz, kolay uygulanabilir ve su geçirmezdir. Paket sistem içerisinde; Strata Köşe profili, Stratherm EPS, Strata Dübel, Polibond Yapıştırma Harcı, Pliplast Sıva Harcı, Strata File, Strata Poliastar, Polidekor Dekroatif kaplama bulunmaktadır.

Strata Karbolu Paket Sistemi: Genleştirilmiş Polistren sert köpükten oluşan gri renkli, karbonlu dış cephe ısı yalıtım levhasıdır. Isı yalıtım gücü yüksek, formu bozulmaz, kolay uygulanabilir ve su geçirmezdir. Paket sistem içerisinde; Strata Köşe profili, Stratherm EPS, Strata Dübel, Polibond Yapıştırma Harcı, Pliplast Sıva Harcı, Strata File, Strata Poliastar, Polidekor Dekroatif kaplama bulunmaktadır.

XPS Paket Sistemi: Polistren sert köpükten oluşlan dış cephe ısı yalıtım levhasıdır. oluşan gri renkli, karbonlu dış cephe ısı yalıtım levhasıdır. Isı yalıtım gücü yüksek, formu bozulmaz, kolay uygulanabilir ve su geçirmezdir. Paket sistem içerisinde; Strata Köşe profili, Stratherm EPS, Strata Dübel, Polibond Yapıştırma Harcı, Pliplast Sıva Harcı, Strata File, Strata Poliastar, Polidekor Dekroatif kaplama bulunmaktadır.

Stratherm Taşyünü: Yerli olarak temin edilen inorganik hammadde olan bazalt taşının 1350ºC - 1400ºC'de eritilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır. Isı yalıtımı, ses yalıtımı, akustik düzenleme ve yangın yalıtımı maksadıyla kullanılmaktadır. Paket sistem içerisinde; Strata Köşe Profili, Stratherm Karbolu EPS, Strata Dübel, Polibond Yapıştırma Harcı, Poliplast Sıva Harcı, Strata File, Strata Poliastar, Polidekor Dekoratif Kaplama bulunmaktadır.

Bir telefon kadar yakınınızdayız...

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz...

Gökyüz Dekorasyon İnşaat Yapi Konya0 332 234 00 33
Gökyüz Dekorasyon İnşaat Yapi Konya